Помогите пожалуйста правильно перевести с русского на казахский язык. Какая у тебя счастливая цифра? Семь. Почему именно семь а не шесть.? Потому что у казахов эта цифра счастливая. А ты знаешь почему? Потому что бог создал ми...

Помогите пожалуйста правильно перевести с русского на казахский язык. Какая у тебя счастливая цифра? Семь. Почему именно семь а не шесть.? Потому что у казахов эта цифра счастливая. А ты знаешь почему? Потому что бог создал мир за 6 дней и на седьмой отдыхал.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сенің бақытты саның қандай? Жеті Неге алты емес, дәл жеті саны? Себебі, қазақтарда жеті саны-киелі сан. Сен неге екенін білесің бе? Себебі, Құдай әлемді алты күнде құрды, ал жетінші күні демалды.
Гость
Сенің бақытты санын қандай? Жеті. Неге тап жеті,неге алты емес? Өйткені қазақтарда бұл сан бақытты.Сен неге екенін білесін бе? Өйткені құдай дүниені 6 күнде жасап жетіншісі нде демалды.