Помогите пожалуйста придумать продолжение стиха Дума про Марусю Богуславку

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ай хорошая ж дівчина, Ай сміливая ж вона. Козаченьків отпустила І осталася сама. На ворожій та сторонці І зосталася ж одна! Не страшні ій вороженькі І життя не шкода ій, Лиш рідні ій козаченькі Судячи з цих злих подій. Наказав іі султан хоч, Не забуде це народ: Цих Марусі каріх оч, Цих душі і серця врод Гей Марусю Богославко Незабутняя ж, Ще й гарненька ти в додатку, Ще і сміливая ж!