ПОМОГИТЕ пожалуйста прошу вас очень нужно все зделать БУДУ ОЧЕНЬ БЛАГОДАРНА ПРОШУ ВАС ПОЖАЛУСТА

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Соціальна норма -- це система уявлень, що становить певний шаблон поведінки, зо розділяється членами соціальної групи і необхідна для здуйснення сумісних узгодженних дій. Правилв діють у всіх сферах життя суспільства, починаючи з обов'язку вчитися, закінчуючи етикетом перед коханою людиною. Брати за правило -- вивчити, слідувати, поважати. Відступати від правил -- знати, але не виконувати, не слідувати. Золоте правило -- табу, якому треба бездокірливо підкорятися. Не в моїх правилах -- не має міста в переконаннях людини, не в планах її дисципліни. Правила хорошого тону -- етикет, загальноприйнята норма в спілкуванні. За всіма правилами -- дотримуватись всіх прийнятих норм без докіру. Залізне правило -- обов'язкова умова до виконання тої чи іншої роботи. Як правило -- бажана традиція, звичка в певній компанії. Далі все дуже просто, і можно знайти в підручнику, або на юридичному порталі