Помогите пожалуйста. публицистичное соченение на тему:" Семья формуе наше ставлення до свиту" на укр языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сучасна сім'я - клітинка соціального організму, що живе з ним в єдиному ритмі, що відображає, як краплина води, і великі ідеї, і великі спільні цілі. Я буду говорити про духовні цінності і моральному кліматі сім'ї, про методи сімейного виховання і тих, на перший погляд незначних деталях щоденного спілкування, в яких народжується взаєморозуміння, йде важкий і радісний процес виховання людини.В даний час змінився не тільки чисельний склад сім'ї, але і її структура. Зміна «сімейного клімату», характеру сімейних відносин, насамперед відносин між батьками і дітьми, позначилося на становленні особистості дитини. Сучасний динамічно мінливий світ потребує особистості, готової до постійної зміни наявних знань, умінь на ті, які необхідні для подальшого науково-технічного і соціального розвитку суспільства. У зв'язку з цим особливо значущою проблемою наукового дослідження стає вироблення нових ціннісних орієнтацій у підростаючого покоління, яке опинилося в ситуації, коли зруйнувалася колишня стійкість придбаних людиною в процесі соціалізації знань і умінь.Ними вже неможливо користуватися протягом досить довгого часу. З'являються нові продукти матеріальної та духовної культури вимагають регулярного відновлення тих цінностей, норм, правил, які ще недавно забезпечували успішну трудову, сімейно-побутову, громадську діяльність людини протягом всього його життя.Кожне суспільство має унікальну ціннісно-орієнтаційну структуру, в якій відбивається самобутність даної культури.Оскільки набір цінностей, які засвоює індивід у процесі соціалізації йому "транслює" самесуспільство, дослідження системи ціннісних орієнтацій особистості представляється особливо актуальною проблемою в ситуації серйозних соціальних змін, коли відзначається деяка "розмитість" суспільної ціннісної структури, багато цінностей виявляються порушеня, зникають соціальні структури норм.