Помогите пожалуйста решить номер 9.2, буду очень благодарен.(только выделенные предложения)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3 Is she often asked? 4. Your question will be answered tomorrow 8  Has the telegram been received yet? 12 The delegation must be met at the airport tomorrow at 9 a.m. 14. Hundreds of new houses will have been built by the end of this year.