Помогите пожалуйста решить задачи, СПАСИБО 1) З однієї ділянки учні зібрали 8 мішків картоплі, по 48 кг у кожному, а з другої - 9 мішків, по 52 кг у кожному. У магазин здали 496 кг зібраної картоплі, а решту залишили для шкільн...

Помогите пожалуйста решить задачи, СПАСИБО 1) З однієї ділянки учні зібрали 8 мішків картоплі, по 48 кг у кожному, а з другої - 9 мішків, по 52 кг у кожному. У магазин здали 496 кг зібраної картоплі, а решту залишили для шкільної їдальні, скільки кілограмів картоплі залишили для їдальні? 2)Потрібно надрукувати 546 сторінок. Одна друкарка може надрукувати всі сторінки за 78 годин, а друга - за 91 годину. За скільки годин можуть виконати всю роботу дві друкарки, працюючи разом? ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА, ОЧЕНЬ НАДО, СПАСИБО
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. 1) 8•48=384 кг-собрали с 1 участка 2) 9•52=486 кг-собрали со второго участка 3) 384+486=852 кг-собрали всего с 1 и 2 участков 4) 852-496=356 кг Ответ: оставили себе 356 кг