Помогите пожалуйста решить задания самостоятельной работы по укр.мові 1.Установи відповідність між словами та кількістю складів у них. 1здібний. А один 2дощ. Б два 3урожайний. В три Яєчко ...

Помогите пожалуйста решить задания самостоятельной работы по укр.мові 1.Установи відповідність між словами та кількістю складів у них. 1здібний. А один 2дощ. Б два 3урожайний. В три Яєчко Д п'ять г чотири 2.Поділи слова на частини для переносу : ховрашок, ходжу, акваріум, Олена. Спасибо)))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1Б 2А 3Б 4Б 5А 6В 2. Оле-на, ховра-шок,ход-жу, аква-рі-ум