Помогите пожалуйста с английским. Задание на фотке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ссылку скинуть не получается....Просто в поисковике ищешь euroki и там уже выбираешь)
Гость
1) Usually I wake up at the 7 o'clock. 2) I have a cup of tea with sweets for breakfast. 3) I play computer games 2 hours a day. 4) I walk with my friends 4 or 5 hours a day 5) At home I have dinner at the 11 o'clock. 6) I like to eat healthy food. 7) I do sports every day. 8) I go to bed at the 10 o'clock. 9) Yes, my way of life is healthy.