Помогите пожалуйста с домашним заданием прошу вас расставить номера упражнений заранее спасибо!  №2 Write down Winnie"s polite words.                                                      №3 Complete  the sentences The girls n...

  Помогите пожалуйста с домашним заданием прошу вас расставить номера упражнений заранее спасибо!  №2 Write down Winnie"s polite words.                                                      №3 Complete  the sentences The girls name...... Winnie She was a  very  She did not like to play with....... my naughty little sister took a .... of cake. She did want not to be..
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.was 2.with her little sister 3.peace of cake
Гость
1was2with her little sister 3peace of cake