Помогите пожалуйста с дз!Всё на картинке Example: Andrew arrived in Paris at a quarter past two.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Andrew arrived at the bus station at quarter past twelve. 2) Andrew arrived in New York at quarter past five. 3) Andrew arrived to the port at quarter to seven. 4) Andrew arrived to the railway station at quarter to twelve. 5) Andrew arrived in Klin at half past eight.