Помогите пожалуйста с относительно несложным заданием Складзiце невялiки тэкст, пачаушы яго звароткам, якi называе адрасата выказвання. Падумайце, да каго цi да чаго вам лепш звярнуцца. Да свякоу цi да гяроя кнiгi, кiнафильма?...

Помогите пожалуйста с относительно несложным заданием Складзiце невялiки тэкст, пачаушы яго звароткам, якi называе адрасата выказвання. Падумайце, да каго цi да чаго вам лепш звярнуцца. Да свякоу цi да гяроя кнiгi, кiнафильма? Да роднага края, вёскi, горада цi да ракi, саду? Да любiмай жывёлы, раслiны цi да прадмета?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
000000000000000000мггггг