Помогите пожалуйста с письмом по англ.языку!! Нужно написать полуформальное письмо.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello, Bob How was your weekend? My weekend was good. I was at Gorky Park. It's amazing! Trees there are very beautiful. I rented a bike and cycled at the park. Landscapes were very exciting. Most of all I liked the Moscow river. In the evening I went to the theatre. I really liked there. Love, Max