Помогите пожалуйста сделать 4 номер!!!ЗА РАНЕЕ СПАСИБО

Помогите пожалуйста сделать 4 номер!!! ЗА РАНЕЕ СПАСИБО
Гость
1 It is late 2 I am a good girl 3 You aren't at school 4 I aren't ill(ain't) 5 it wasn't dark 6 they were in the swimming pool 7 You will read 8 You won't ride a bike 9 there is an apple 10 there are some bananas