Помогите пожалуйста сделать аналіз вірша Тараса Шевченко 1) І день іде, і ніч іде 2) Полюбилася я

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Джерело тексту:чистовий автограф у «Більшій книжці» (ІЛ, ф. 1, № 67, с. 321).Подається за «Більшою книжкою».Дата в автографі: «5 ноября».Датується за автографом та його місцем у «Більшій книжці» серед творів 1860 р.: 5 листопада 1860 р., С.-Петербург.Вперше надруковано в журналі «Основа»