Помогите пожалуйста сделать номер 1 каждой картинке нап сать вопрос и ответ. Очень надо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 What time does Tom washed? He washed at quarter to seven 2 What time does Tom dresses ? He dresses at 8 o clock  3 What time does Tom have breakfast ? He haves breakfast at quarter past eight 4 What time does Tom chewing teeth ? He chewing teeth at half past eight 5 What time does Tom go to school ? He go to school at quarter to eight