Помогите пожалуйста сделать пять вопросов по казахский На тему зима на казахском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
кыста кун аяз болады ма? Кыста ойнаганды унатасын ба? Сен кысты жаксы коресин бе?
Гость
1.Жаңа жыл қашан болады? (Жаңа жыл 1 қаңтарда болады) 2. Сен Жаңа жылда не істейсің? 3. Қардаң киін қандай гүл өседі? (подснежник) 4. Балалар қыста не істедйі? 5. Қыс айларың ата (желтоқсан, қаңтар,ақпан)