Помогите пожалуйста!! сделать сочинение на тему ,,Мой любимый спорт'' на казахском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің ең сүйікті спортым-баскетбол.Баскетбол адамга физикалық күш береді.Мен озімнің тренерімнің арқасында көптеген финт,данк,дрибллинг турлерин блемин.Менің командамда 16 адам бар.Мен өзімнің командаммен бирге коптеген жарыска барып,коптеген жетістіктерге жеттім.Менің командамнын аты БК МҰНАЙШЫ.Мен командаммен бирге тек кана ойнамаймын,бос уакытымызда кыдырамыз,бир-биримиздин уйымызге конакка келеміз