Помогите пожалуйста сделать укр.мову-розібрати слова за будовою:всюдихід,сільський,скинути,овочесховище,лісостеп,дит'ясла.

Помогите пожалуйста сделать укр.мову-розібрати слова за будовою: всюдихід,сільський,скинути,овочесховище,лісостеп,дит'ясла.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Всюдихід  (всюди-корінь ,хід корінь )Сільський-(сіль-корінь ,ськ-суф. ий-закін.)Скинути-(с преф.кин-корін ути-закін)Овочесховище (овоч корін  ,схов-корін ищ суф е закін)Лісостеп (ліс корінь  степ корінь )Дит"ясла (дит корінь ясл корінь а закін )