Помогите пожалуйста Составить 4 предложений реплики ( Задание снизу )

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) - Do you know that Nick came back from London?     - Really? 2) - Did you know that Mary had broken her leg?      - Goodness me! It's terrible! 3) - It's true, and what's more, she has brain concussion!     - It's shocking! 4) - Do ou know what I mean?     - No idea.