Помогите пожалуйста составить диалог на казахском языке о учители и ученики в классе со словами тыңдау,бор,жазу,айту,орындау

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Олжас, сен тыңдап тұрсын ба? -Ия, мұғалім. -Ал енді осы тапсырманы орында. Борды ал, тақтаға жаз. -Жарайды. Мен болдым. -Ал енді айт, қайтып орындадың. (Всё, можешь , что нибудь добавить,если хочешь)