Помогите! пожалуйста ! составить диалог на тему национальная еда ( на казахском) очень срочно надо!! 5 вопросов и 5 ответов
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
:салем алия
: салем дана
:Алия сен казакстин улттик тагамдпри турали билесин ба?
:йа,арине.мен асиресе еттен жасалган тагамдарди жаксы корем.Ал сен Казактин улттик 7 турли тагамнан жасалатын тамак ти билесин ба,?
:Арине ,сен Казактин улттик жана жылында дайындалдын Наурыз көжені айтип отирсин го.
:йа
жарайды ертенге дейн,сау бол.