Помогите! пожалуйста ! составить диалог на тему национальная еда ( на казахском) очень срочно надо!! 5 вопросов и 5 ответов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
:салем алия : салем дана :Алия сен казакстин улттик тагамдпри турали билесин ба? :йа,арине.мен асиресе еттен жасалган тагамдарди жаксы корем.Ал сен Казактин улттик 7 турли тагамнан жасалатын тамак ти билесин ба,? :Арине ,сен Казактин улттик жана жылында дайындалдын Наурыз көжені айтип отирсин го. :йа жарайды ертенге дейн,сау бол.