Помогите пожалуйста составить общий вопрос,альтернативный(состоит из 2 общих),специальный,Хвостовой,к подлежащему. They will find a rare orchid.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Will they find a rare orchid? Will they find a rare orchid or a daisy? What will they find? They will find a rare orchid, won't they? Who will find a rare orchid?