Помогите пожалуйста составить предложения из вот этого. Помогите пожалуйста пожалуйста.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бой сергіту жаттығулары тыныс алуды жақсартады. Бой сергіту жаттығулары қан айналымын кушейтеді. Бой сергіту жаттығулары адам арасында зат алмасуға көмектеседі. Бой сергіту жаттығуларын жасаған адамнын ақыл-ойы артады. Бой сергіту жаттығулары көніл куйді көтереді. Бой сергіту жаттығулары тартіпке,өзіне сенімділікке тарбиелейді.