Помогите пожалуйста составить предложения с Топтау сан есімдерменСуффиксы:дан,ден,тан,тен,нан,неннапример: Менің қарыңдасым оннан т.д.

Помогите пожалуйста составить предложения с Топтау сан есімдермен Суффиксы:дан,ден,тан,тен,нан,нен например: Менің қарыңдасым оннан т.д.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Атамнын жузден астам малы бар Лагерьде кырыктан астам бала болды Апам алманы төрт-төрттен бөліп берді Менін оннан аса қаламым бар Мектепте сексеннен астам оқушы бар