Помогите пожалуйста составить текст "Кружок в который я хожу" на казахском языке НЕ В ПЕРЕВОДЧИКЕ!!!Про художественную школу.Заранее спасибо.

Помогите пожалуйста составить текст "Кружок в который я хожу" на казахском языке НЕ В ПЕРЕВОДЧИКЕ!!! Про художественную школу. Заранее спасибо.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менин суйкти кружогым гимнастика.Бiз гимнастикада мостик акрабатика уйренемiз бiздiн апай Гулбахит апай . Гулбахит апай гимнастиканын кiшi кезiнде коптеген бiрiншi орындар алган . Маган гимнастика унайды.Бiз гиманстикага 4 кыз болып барамыз Анель Алина Дана жане мен.мен гимнастика кружогына жетi жыл катыстым .Жай созбен айтканда маган гимнастика унайды.