Помогите пожалуйста . Составте 1-2 шутки на анлийском . (небольшие).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. A: What's the best thing you've seen on TV this year? B: The "off" button. 2. A: Why do hairdressers make good drivers? B: Because they know all the shortcuts.
Гость
Позвонила подружка, говорит, что купила себе новую машину с подогревом руля и климакс-контролем.— Доктор, я вылечусь? — Да мне самому интересно…Called friend said that he bought a new car with heated steering wheel and climax control. — Doctor, I am cured?Yeah I was wondering about that...