Помогите пожалуйста составьте диалог с этими словами , на казахском языке с переводом на русский язык:Шаңды сүрту,еденді жуу, шкафтың ішін жинау, гүлдерді суғату, тақтаны сүрту,парталарды, орындықтарды дұрыс қою, борды әкелу.

Помогите пожалуйста составьте диалог с этими словами , на казахском языке с переводом на русский язык: Шаңды сүрту,еденді жуу, шкафтың ішін жинау, гүлдерді суғату, тақтаны сүрту,парталарды, орындықтарды дұрыс қою, борды әкелу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
САЛЕМ  САЛЕМ НЕ ИСТЕП ЖАТЫРСЫН ? ШАНДЫ СУРТИП ЖАТЫРМЫН ,АЛ СЕШ ШЕ ? МЕН ЕДЕН ШУЫП ЖАТЫРМЫН СОСЫН НЕ ИСТЕЙСИН ? ШКАФТЫН ИШИН ЖИНАЙМЫН ,ГУЛДЕРДИ СУАРАМЫН ТАКТО МЕН ПАРТАЛАРДЫ СУРТЕМИН МЕН БУГИН КЕЗЕКШИ МИН ГОЙ МУГАЛИМ МАГАН БАРЛЫК ЖУМЫСЫНДЫ ИСТЕП ОРЫНДЫКТАРДЫ ОРЫННЫНЫ ОЙЫП БОРДЫ АКЕЛУДЫ ТАПСЫРДЫ. СОСЫН МЕНИМЕН БИРГЕ ОЙНАУГА БАРАСЫНБА ? ИА ,АРИНЕ БАРАМЫН ЖАКСЫ ЕЗДЕСКЕНШЕ САУБОЛ.