Помогите пожалуйста срочно надо ,город если что Омск Work in groups. Collect information from the internet to prepare a similar web page for people who want to visit your country/region . write a few words about the weather , ...
Помогите пожалуйста срочно надо ,город если что Омск
Work in groups. Collect information from the internet to prepare a similar web page for people who want to visit your country/region . write a few words
about the weather , then recommend clothes for each season
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Работа в группах. Собрать информацию из интернета подготовить похожие Веб-страница для людей, которые хотят посетить вашу страну/регион . напишите пару слов
о погоде , то рекомендуем одежду для каждого сезона