Помогите пожалуйста срочно нужно!!! составьте 6 предложений с разделительными вопросами на английском! буду благодарна вам заранее спасибо =3

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Was John tired after work, wasn't he? Did my parents get married in London, didn't they? Can she lose her temper easily ,can't she? Will the party start in time, won't they? Are the dogs sleeping, aren't they! Was the umbrella a broken, wasn't it? Does your sister it sweets every day, doesn't she?