Помогите пожалуйста срочно составить из 5 предложений сочинение про Кызылорду на казахском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сау болу үшін дұрыс тамақтану керек және де жемiс және көкөнiстер жеу керек.күнінде 3-4 рет тамақтану керек.Күн сайын дене шынықтыру әлде жүгіру керек. Тазалықты сақтау керек. 7-8 сағат ұыйқтау керек. Ұйқыдан бұрын таза серуендеу әлдеде бөлмеге ауа жіберу керек.