Помогите пожалуйста, срочно !! Виберіть речовини , які взаємодіють з розчином ортофосфатної кислоти і складіть рівняння відповідних реакцій: каль...

Помогите пожалуйста, срочно !! Виберіть речовини , які взаємодіють з розчином ортофосфатної кислоти і складіть рівняння відповідних реакцій: каль...Помогите пожалуйста, срочно !! Виберіть речовини , які взаємодіють з розчином ортофосфатної кислоти і складіть рівняння відповідних реакцій: кальцій , калій гідроксид , натрій сульфат , магній хлорид , калій оксид
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2H3PO4 + 3Ca -> Ca3(PO4)2 + 3H2  H3PO4 +3 KOH -> K3PO4 + 3H2O  2H3PO4 + 3MgCl2 -> Mg3(PO4)2 +6 HCl  2H3PO4 + 3K2O -> 2K3PO4 + 3H2O