Помогите пожалуйста срочнощо показує гальванометр, якщо через нього за 10 хвилин пройшов заряд який дорівнює18 кл? скільки електронів має пройти при цьому через переріз провідника за одиницю часу?

Помогите пожалуйста срочно що показує гальванометр, якщо через нього за 10 хвилин пройшов заряд який дорівнює 18 кл? скільки електронів має пройти при цьому через переріз провідника за одиницю часу?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
q=18 Кл    t=10*60=600 c    I=?   N=? === заряд электрона e=1.6*10^-19 Кл I=q/t=18/600=0.03 A N=q/e=18/(1.6*10^-19)=11.25*10^19 штук ===============================