ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ТРАНСКРИПЦИЯ ПЕРЕВОД АНГЛИЙСКИМИ БУКВАМИ Hello! My name is...... . I am 9. I am a pupil . I like holidays.They are funny.The ...

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ТРАНСКРИПЦИЯ ПЕРЕВОД АНГЛИЙСКИМИ БУКВАМИ Hello! My name is...... . I am 9. I am a pupil . I like holidays.They are funny.The ...ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ТРАНСКРИПЦИЯ ПЕРЕВОД АНГЛИЙСКИМИ БУКВАМИ Hello! My name is...... . I am 9. I am a pupil . I like holidays.They are funny.The holidays are New year, Christmas ,Women's day, Victory day and Easter .These holidays are important for people.But Birthday is my favourite holiday. I get a lot ofpresents on my birthday. I always invite my friends for my birthday.We have so much fun.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
хеллоу. май нейм из... айм найн. айм э пьюпл. ай лайк холидэйз. зэй а фани. зэ холидэйз а нью еа, кристмас, вименс дэй, виктори дэй энд истэ. зиис холидэйз а импотэнт фо пипл. бат бездэй из май фэйворит холидэй. ай гет э лот оф прэзэнтс он май бездэй. ай олвэйс инвайт май фрэндз фо май бездэй. уи хэв соу мач фан.