Помогите, пожалуйста. тут вверху слова которые через «,» их надо вставить в предложения ниже.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. On Saturdays I meet my friends for coffee and we go to the cinema. 2She has breakfast .before she leaves for school 3.On Sundays we have a family dinner after that we watch a movie 4.I get up when the alarm rings 5 She has a bath then she dressed