Помогите пожалуйста) Установіть відповідність між жанром пісень та їх назвами, які використав І. Котляревський у творі «Наталка Полтавка»: 1) Сатирична; 2) Гумористична; 3) Лірична; 4) Бурлацька. а)«Де згода в сімействі»...

Помогите пожалуйста) Установіть відповідність між жанром пісень та їх назвами, які використав І. Котляревський у творі «Наталка Полтавка»: 1) Сатирична; 2) Гумористична; 3) Лірична; 4) Бурлацька. а)«Де згода в сімействі»; б)«Та йшов козак з Дону»; в)«Дід рудий, баба руда»; г)«Всякому городу нрав і права»; д)«Чого вода каламутна». Заранее спасибоо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 -г; 2 -в; 3 -д; 4 -б;