ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА В 309 упражнении надо выбрать СКЛАДНОСУРЯДНІ речення.Фотографию с заданием я прикрепила.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Один повний місяць стоїть серед неба, а другий сходить з-за неба, червоний, як жар, та здоровий, як віко од діжі. Микола жне поперед неї, а вона поспішає за ним, та ніяк не дожене його. Одно сонце серед неба, а друге тільки що сходить в червоних хмарах. Їй дуже хочеться подивитись на його лице, а він не обертається. Пшениця валиться йому на плече; з колосків бризкає золоте зерно, сиплеться на чорні кучері, на білу сорочку і падає додолу.