Помогите пожалуйста. В ураїнську мову це слово потрапило як запозичення з тюрської; первісно це перське слово, що озночае "товариш"; на Запорозькій Січі так називали молодих хлопців, учнів, зброєнозців у козацької старшини. А)п...

Помогите пожалуйста. В ураїнську мову це слово потрапило як запозичення з тюрської; первісно це перське слово, що озночае "товариш"; на Запорозькій Січі так називали молодих хлопців, учнів, зброєнозців у козацької старшини. А)пластуни Б)челядь В)дружи Г)аргати Д)молодики
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Джуры, удачи на Соняшнике!