Помогите пожалуйста!!!! Висота рівнобедреного трикутника проведена до основи,утворює з бічною стороною кут 60 градусов.Визначте довжину цієї висоти, якщо бічна сторона трикутнака дорівнює 12см

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перпендикуляр утворює кут 90 градусів, тобто ми отримуємо два прямокутних трикутників. Дізнаємось третій кут - 90-60=30 градусів І, знаючи правило, що катет, що лежить проти кута 30 гр. дорівнює половині гіпотенузи можемо його знайти. 12:2=6