:(((((((((((Помогите пожалуйста What...you...now? (to do)-I...a new computer game (to play) 3. Where...she...?(to live)-She...in Moscow (to live) 4....you... cats? (to like)- Yes, i do. I...a cat at home.(to have) It's name i...

:(((((((((((Помогите пожалуйста What...you...now? (to do)-I...a new computer game (to play) 3. Where...she...?(to live)-She...in Moscow (to live) 4....you... cats? (to like)- Yes, i do. I...a cat at home.(to have) It's name is Blacky.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
What are you doing now? I'm playing a new computer game. Where does she live? She lives in Moscow. Do you like cats? I have a cat at home.