Помогите пожалуйста задача! У шкільній їдальні купили за однаковою ціною 76 пиріжків з яблуками і 90 - із сиром. За пиріжки з сиром заплатили на 56 гривень більше, ніж за пиріжки з яблуками. Яка вартість (скільки коштують) пирі...

Помогите пожалуйста задача! У шкільній їдальні купили за однаковою ціною 76 пиріжків з яблуками і 90 - із сиром. За пиріжки з сиром заплатили на 56 гривень більше, ніж за пиріжки з яблуками. Яка вартість (скільки коштують) пиріжки з яблуками і пиріжки з сиром окремо.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 90-76=14(шт)- разница между пирожками. 2) 56:14=4(грн)- цена одного пирожка. 3) 4•76= 304(грн) - цена пирожков с яблоками. 4) 4•90= 360(грн)- цена пирожков с сыром. Ответ:304грн,360грн.
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы