Помогите, пожалуйста, задали написать гумореску на Украинском, на свободную тему

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Водить батько зоопарком хлопчика малого.  — Ти ж уважно придивляйся,— поучає строго.—  Он двогорбий верблюдяра, корабель пустині.  Бач, у нього, дармоїда, два горби на спині.  Він до їжі як дорветься, то вже не зіває:  Сам по горло нажереться і в горби напхає.  О, дивися! Встав на ноги, до бар'єра суне...  Можеш, синку, дулю дати. Ось побачиш, плюне.  А хлопчина рад старатись! Роздражнив тварину,  Тицьнув дулю й заховався батькові за спину.  Як крутнеться та як плюне бісова худоба!  Заліпило батьку очі, заплювало лоба.  Батько хлопця смик за вухо, потім за волосся.  — Ну який ти не розумний,— каже,— в коготи вдалося?