Помогите пожалуйста. Задали написать сочинение на тему " ким стануть у майбутньому Ява і Павлуша" з розповіді Тореадори з васювківки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Напевно вони стануть дуже видатним Коміками. Ява буде показувати фокуси, а Павлуша буде асистентом да його фікусів. Вони будуть найкращі друзі. Будуть разом жити зі своїми жінками.... Та будуть разом жити-тай виживати.