ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА) ЗАРАНЕЕ СПАСИБО)Використавши поширене означення ПІДХОПЛЕНИЙ ПОРИВОМ ВІТРУ,складіть два речення таким чином,щоб в одному випадку це означення стояло після означувального слова, а в іншому-перед означувальним...

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА) ЗАРАНЕЕ СПАСИБО) Використавши поширене означення ПІДХОПЛЕНИЙ ПОРИВОМ ВІТРУ,складіть два речення таким чином,щоб в одному випадку це означення стояло після означувального слова, а в іншому-перед означувальним словом.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Підхоплений поривом вітру,я взлетів мов птичка.