Помогите пожалуйста, завтра контрольная, а я не понимаю тему: решите уравнения, если можно то с обьяснением)) [latex]a) \frac{5}{x} =2- \frac{3}{x-2} b) \frac{3}{2x-1} = 5x-9[/latex]

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х=/ 0, х=/ 2(знаменник не дорівнює 0). Переносиш все в одну сторону і зводиш до спільного знаменника. буде 3х+5х-10=2 знаменник відкидаєш. І розв"язуєш як звичайне рівняння