ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА !!!! ЗАВТРА ОТДАВАТЬ ТЕСТ !!! БУДУ ОЧЕНЬ БЛАГОДАРНА !!!ПРОШУ ПОМОГИТЕ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Present Perfect 2. Lyceums will offer programs 3. Lyceums offered programs 4. - : Lyceums don't offer programs ? : Do Lyceums offer programs? 5.Russians are showing a great concert now 6. varieties, pights, pupils, degrees, languages