Помогите, пожалуйста! Желательно с переводом. Задание 2. Заранее спасибо.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 have you ever cooked exotic food have you ever cooked healty breakfast have you ever eaten healty breakfast have you ever eaten three bars of chocolate  have you ever drunk a liter of jucie  have you ever ridden for three hours have you ever ridden a horse have you ever slept in bed all day long have you ever used a red plaster have you ever done yoga exercises