Помогите , пожалуйста!!! Желательно с пояснением того, что вы выбрали. Визначте, що в переліку правовідносин, які регулюються цивільним правом, є зайвим. А Майнові відносини. Б Особисті немайнові відносини, пов'язані з майновим...
Помогите , пожалуйста!!! Желательно с пояснением того, что вы выбрали.
Визначте, що в переліку правовідносин, які регулюються цивільним правом, є
зайвим.
А Майнові відносини.
Б Особисті немайнові відносини, пов'язані з майновими.
В Особисті немайнові відносини, не пов'язані з майновими.
Г Відносини щодо мобілізації, розподілу, використання державних коштів.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ОТВЕТ: Г
Гражданское право — отрасль права, объединяющая правовые нормы, регулирующие имущественные, а также связанные и не связанные с ними личные неимущественные отношения, которые основаны на независимости оценки, имущественной самостоятельности и юридическом равенстве сторон.