Помогите пожалуйста!!1.Продієвідмінювати слова: полоти, виполоти2.Записати, розставити розділові знаки. Зробити синтксичний розбір речень.Якщо не можеш вітер змалювати  прозорий вітер на ясному тлі змалюй дуби  могутні і крисла...

Помогите пожалуйста!! 1.Продієвідмінювати слова: полоти, виполоти 2.Записати, розставити розділові знаки. Зробити синтксичний розбір речень. Якщо не можеш вітер змалювати  прозорий вітер на ясному тлі змалюй дуби  могутні і крислаті котрі од вітру гнуться до землі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
полоти полю полеш полимо полите полять поле виполоти виполюю виполимо виполюєш виполюємо виполите виполюють виполює Якщо,не можеш вітер змалювати,прозорий вітер, на ясному тлі ,змалюй дуби:могутні і крислаті, котрі од вітру гнуться до землі