Помогите пожалуйста,как произнести этот текст. I Iike funny monsters. My favourite toy is Jute. Jute has got two big heads. Its hair is long. It has got a nose. The toy's nose is big. Jute's teeth are lohg. The toy's ears are l...

Помогите пожалуйста,как произнести этот текст. I Iike funny monsters. My favourite toy is Jute. Jute has got two big heads. Its hair is long. It has got a nose. The toy's nose is big. Jute's teeth are lohg. The toy's ears are long, too. Jute has got three legs and eight toes. It has got four hands. I think Jute is great.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я любьлюзабавные монстры. Моя любимая игрушка джут. Джут имеет две большие головы. Его длинные волосы. Он получил нос. Нос игрушка является большим. Зубы джутовой являются lohg. уши игрушке являются длинные, тоже. Джут имеет три ноги и восемь пальцев. Она имеет четыре руки. Я думаю, что Джут велик.