Помогите пожалуйста,очень нужно ребенку. Прочитайте речення. Вкажіть, у якій парі речень слова, що однаково звучать і пишуться, є омоніми,а в якій - багатозначними словами. 1. Над селами, над нивами велика хмара йшла. І поміж н...

Помогите пожалуйста,очень нужно ребенку. Прочитайте речення. Вкажіть, у якій парі речень слова, що однаково звучать і пишуться, є омоніми,а в якій - багатозначними словами. 1. Над селами, над нивами велика хмара йшла. І поміж нас живе ясна і чиста слава великого Франка. 2. Федір добре стріляв з лука. За селом розкинулася зелена лука.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
во 2 паре, из лука со стрелами , лука - это луга